Strojírenská výroba a kovoobrábění

Strojírenská výroba se především profiluje v oblasti 3D ohýbání, CNC pálení, dělení plechů,vrtání, svařování a v provádění  povrchových úprav. Výrobní program tvoří pestrá škála finálních výrobků i jednotlivých dílů, ať už vyráběných jednotlivě, nebo ve velkých sériích.

3D ohýbání

3D ohýbání, zakružování trubek a profilů na vysoce produktivní ohýbačce CNC 50TBRE do rozměru trubek 50x2mm a uzavřených profilů do rozměru 40x40mm.

Jsme schopni provádět poloměry ohybů od 30-220mm se současným použitím dvou různých poloměrů s úhlem ohybů 190° s přesností opakovaných ohybů+/- 0,01°. Délka ohýbacího trnu činí 3200mm.Parametry 3D ohýbání a CNC páleníCNC pálení

CNC pálení na pálicím stroji Vanad Proxima 20/60.

Max. rozměr páleného materiálu je 1250 x 2500 mm. Tento formát ve spojení s pálicím strojem zn. Vanad umožňuje nejen plazmové řezání, ale především také vysoké procento využití materiálu.

Provádíme tepelné dělení materiálu dle ČSN EN ISO 9013. Výhodou plazmového zdroje FORMICA For CUT 163 WDM ve spojení s hořákem HYPERTHERM MTH 130W je vysoká kvalita řezu a obrysová věrnost na vnitřních a vnějších obrysech.

Plazmový stroj umí pálit kvalitním řezem do 25 mm a dělícím řezem do 25 mm. Vypalované otvory 1,5 násobek síly materiálu.

Pokud nám dodáte výkresy v elektronické podobě (DXF, DWG) jsme schopni Vám obratem zaslat cenu výpalku s dodací lhůtou.


Dělení materiálů

Zakázkové dělení tyčí na vysoce produktivním NC automatu Pegas 235. Řežeme kvalitními německými pásy Honsberg, které umožňují řezat materiál do tvrdosti 45 HRC-69 HRC.

Příčné dělení materiálu na pásové pile Flash 220 MAN 60. Řežeme kvalitními německými pásy  Honsberg, které umožňují řezat materiál do tvrdosti 45 HRC-69 HRC.

Jsme schopni dělit železné materiály, nerez ocel, legovanou ocel, měď, mosaz, slitiny hliníku, umělou hmotu, PVC do maximálních délek tyčí 6000 mm s přesností dělení dle ISO 2768m.


Lisování

Lisování na multifunkčním 80 tunovém hydraulickém tvářecím stroji HY 80S, který umožňuje operace jako je děrování, vystřihování a stříhání dílů ze železa, uhlíkaté oceli, nebo legovaných ocelí před povrchovým nebo celkovým tvrzením, měděných slitin, mosazi, hliníku a jeho slitin.

Stroj lze využít i k děrování měkkých materiálů jako jsou PVC, pryž, plasty obecně, dřevo, kůže a lepenka.

Možnosti multifunkčního hydraulického tvářecího stroje s Vámi budeme rádi konzultovat nad Vaší výkresovou dokumentací. Dále disponujeme 25 tunovým lisem IRONWORKER.


Svařování a vrtání

Svařování metodou MIG/MAG

Vrtání na sloupových vrtačkách do průměrů 30mm

Povrchová úprava

Povrchová úprava dle Vámi stanovených požadavků. Jsme schopni výrobky expedovat v komaxitové úpravě dle zadaného RAL odstínu nebo žárově či galvanicky pozinkovat.

Zakázková výroba

V případě, že máte zájem o naši výrobu, neváhejte nás kontaktovat. Provádíme i zakázkovou výrobu.

Reference

Naše služby využívá stabilně celá řada spokojených zákazníků.

FILÁK s.r.o.


DSD-Dostál a.s.


MORA MORAVIA, s.r.o.


ALVE spol. s.r.o.


Meopta - optika, s.r.o.


ZAHAS s.r.o.


SOTM STROJÍRNA s.r.o.


Steelmont - konstrukce